08.10.2015, 10:03, Stáří: 9 r.

MOZAIKA - Bulletin evropských příležitostí, říjnové vydání

Autor: -sb-

Prostřednictvím Domu zahraniční spolupráce Vám přinášíme říjnové vydání Bulletinu evropských příležitostí MOZAIKA, které si můžete stáhnout zde.

V říjnovém čísle se mimo jiné představí možnosti programu Erasmus+ ve vysokoškolském vzdělávání a Evropská dobrovolná služba a také se seznámíte s projekty, které vznikají za podpory programu ERASMUS+.

Zapojte se do soutěže Evropa v pohybu!

Dům zahraniční spolupráce vyhlásil soutěž pro mnohostranné sportovní aktivity nazvanou "Evropa v pohybu". Připravte program pro evropský sportovní den a přihlaste jej do 15. října. Soutěž je určena studentským a sportovním klubům a dalším organizacím působících v oblasti sportu. Více informací najde zde.

Přijďte se inspirovat oceněnými projekty!

Dům zahraniční spolupráce pořádá Valorizační konferenci, která se uskuteční 11. listopadu v hotelu Duo v Praze a budou při ní udělována ocenění Pečeť kvality nejlepším projektům a jejich řešitelům z programu Erasmus+. Informace o akci a podmínky registrace najdete brzy na webu www.dzs.cz

Zdroj: Dům zahraniční spolupráce