10.04.2012, 09:22, Stáří: 12 r.

Motivační program ČSOB pro zaměstnance UP

Autor: Jana Hanychová

Univerzita Palackého v Olomouci uzavřela smlouvu s Československou obchodní bankou, a.s., ze které plynou výhody pro zaměstnance univerzity.

Motivační program ČSOB je soubor zvýhodněných produktů, které jsou nabízeny jako celek, přičemž Klient se rozhodne, zda využije všechny části nabídky, či jen vybraný produkt.

Seznam nabízených produktů v rámci Motivačního programu ČSOB:

• ČSOB Konto bez poplatku za vedení účtu po dobu trvání zaměstnaneckého poměru u Společnosti.
  • ČSOB Aktivní konto bez poplatku za vedení účtu po dobu trvání zaměstnaneckého poměru u Společnosti pro Klienty, kteří budou na uvedené konto poukazovat pravidelně měsíčně 25.000 Kč a více. Banka má právo příjem na účet kontrolovat a v případě, že do dvou po sobě jdoucích měsících příjem nedosáhne uvedené částky, má banka právo ČSOB Aktivní konto na ČSOB Konto.
  • ČSOB Kreditní karta bez poplatku za první rok vedení, v rámci balíčku ČSOB Aktivní konto zdarma.
  • ČSOB Spotřebitelský úvěr s 50% slevou z poplatku za zpracování úvěru.
  • ČSOB Hypotéka se slevou 40% z poplatku za zpracování úvěru.
  • Bezplatné investiční poradenství v rámci Klíčového plánu, který umožní rozvrhnout optimální rozložení financí do různých typů spořících a investičních produktů tak, aby v maximální možné míře byly využity všechny dostupné úlevy a daňové výhody.
  • Pojištění MOBILITY (komplexní pojištění vozidla – havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla + další doplňkové pojištění)
    5% sleva.
  • Pojištění DOMUS – pojištění movitého a nemovitého majetku: sleva 5%. Sleva na pojištění platí po celou dobu trvání smlouvy.
  • Zvýhodněné podmínky pro sjednání Cestovního pojištění ČSOB Pojišťovny, a.s. člena holdingu ČSOB.

Podmínky Banky pro poskytnutí zvýhodněných podmínek ČSOB MP:

• Klient uzavře s Bankou alespoň jeden z níže uvedených produktů:
    - ČSOB Spořící program
    - ČSOB Penzijní připojištění
  • Celá výplata mzdy Klienta bude poukazována ve prospěch Klientova účtu vedeného u ČSOB v rámci ČSOB Konta nebo ČSOB Aktivního konta.
  • Klient je zaměstnancem Společnosti minimálně 3 měsíce a má uzavřenou smlouvu na dobu neurčitou.
  • Úvěrové produkty budou poskytnuty jen v případě, že klient úspěšně projde skórinkovým systémem ČSOB
  • Klient se prokáže vyplněným a potvrzeným formulářem „ Potvrzení o zaměstnání a výši příjmu účastníka ČSOB Motivačního programu“.

Bližší informace a případné dotazy Vám zodpoví samostatný referent péče o zaměstnance Ing. Jana Hanychová na tel. čísle 585 631 051 nebo na e-mailové adrese jana.hanychova@upol.cz.