22.02.2016, 08:49, Stáří: 8 r.

MEDICLINIC přijme lékaře

Autor: AA

Mediclinic a.s (www.mediclinic.cz) nabízí spolupráci nejen atestovaným lékařům, ale formou zřízení rezidenčních míst nabízí spolupráci i čerstvým absolventům lékařských fakult. Lékařům v předatestační přípravě nabízíme zajištuje povinné praxe v ordinaci praktického lékaře, ale také celkové zajištění stáží a odbornou pomoc ke zdárnému dokončení atestační zkoušky.

V současné chvíli má společnost Mediclinic a.s. k dispozici 26 akreditovaných pracovišť pro obor Všeobecné praktické lékařství a 16 smluvních lůžkových zařízení na zajištění odborných stáží. Nabízí rezidenční místa v oboru všeobecné praktické lékařství a možnost vzdělávání v těchto lokalitách:

Jihočeský kraj – Tábor, Volary
Jihomoravský kraj – Bořetice, Lysice
Karlovarský kraj -
Královéhradecký kraj - Chvalkovice
Liberecký kraj – Doksy, Liberec, Stráž pod Ralskem
Středočeský kraj - Kralupy nad Vltavou
Plzeňský kraj – Tachov, Nepomuk
Zlínský kraj -  Bystřice pod Hostýnem, Horní Bečva, Kroměříž
Ústecký kraj – Chomutov, Lovosice, Teplice, Most
Kraj hlavní město Praha – Praha 4 (Lhotka), Praha 9 (Kyje)

V případě Vašeho zájmu, ať už o setkání nebo další informace, které by Vás k danému tématu zajímaly, nás prosím kontaktujte do 8. 3. 2016 na e-mailové adrese anezka.schottova@mediclinic.cz, do předmětu uveďte "Rezidenční místo VPL".

Pro zájemce o rezidenční místa a ostatním zájemcům o předatestační přípravu v oboru všeobecné praktické lékařství budeme pořádat informativní schůzku, v lokalitách Brno a Praha. Informace ke schůzce budou rozeslány jako odpověď na Váš mail.