19.04.2016, 08:52, Stáří: 8 r.

Lékař/ka lůžkového psychiatrického oddělení

Autor: AA

Pro odborný léčebný ústav hledáme lékaře – psychiatry a gerontopsychiatry.

Náplň práce:

• zajišťování lékařské péče (následné a dlouhodobé) sekundárního lékaře na lůžkovém psychiatrickém odd. (max. 36 lůžek)
  • zajišťování ambulantní psychiatrické péče

Požadujeme:

• odbornou způsobilost k výkonu povolání podle zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění
  • specializovaná způsobilost v oboru psychiatrie nebo zařazení v přípravě - výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost bez omezení
  • praxe v oboru výhodou
  • pozice je vhodná i pro absolventy – zaměstnavatel bude lékaře podporovat ve vzdělávání (předatestační příprava a atestace v oboru psychiatrie)

Nabízíme:

• nadstandardní platové podmínky odpovídající zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. + osobní příplatek (po zkušební době)
  • podpora odborného růstu a vzdělávání
  • plný pracovní úvazek (nižší úvazek dle dohody)
  • možnost zajištění ubytování
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • příjemné pracovní prostředí
  • od 1. 10. v nově budované ambulantně rehabilitační části s výhledem vybudování nové lůžkové části (v přípravě projektová dokumentace)
  • místo výkonu práce: Žamberk
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!