18.12.2015, 13:23, Stáří: 8 r.

Lékař - Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj

Autor: TK

Typ: Pro absolventy

Požadujeme:
Přijmeme do pracovního poměru lékaře absolventy pro tato pracoviště: Interní oddělení, Chirurgické oddělení, Oční oddělení, Dětské oddělení, LDN a RDG.

Nabízíme:

• možnost získání stipendia – Stipendia jsou poskytována studentům 5. a 6. ročníků denního studia lékařské fakulty: 5. ročník 2 500,- Kč měsíčně (ode dne podpisu smlouvy), 6. ročník 5 000,- Kč měsíčně (ode dne podpisu smlouvy). Stipendia budou poskytnuta studentům, kteří podepíší s nemocnicí Smlouvu o poskytnutí stipendia a o uzavření budoucí pracovní smlouvy - závazek studenta nastoupit po ukončení studia do pracovního poměru v naší nemocnici. V případě zájmu kontaktujte paní Radku Krainovou, vzdělávacího referenta, tel. 596 383 296, email: krainova@nspka.cz.
  • zázemí stabilní organizace
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost profesního i osobního růstu
  • 5 týdnů dovolené a další 1 týden dodatkové dovolené pro pracoviště RDG