23.12.2014, 16:25, Stáří: 9 r.

Kurzy jazykové a interkulturní přípravy pro studenty/absolventy v akademickém roce 2014/2015 (kopie 1)

Autor: -sb-

Přinášíme Vám aktuální nabídku jazykové a interkulturní přípravy v akademickém roce 2014/2015 určené studentům vyjíždějícím v LS 2014/2015 a ZS 2015/2016 na studijní pobyt či pracovní stáž v rámci programu Erasmus+ nebo jiného dotačního titulu. Tato příprava cílí na rozvoj a získání jazykových a interkulturních dovedností studentů a posílení jejich sociální a kulturní integrace během zahraniční mobility.

Podrobnosti o přípravných kurzech naleznete v prezentaci a na posteru níže.

POZOR! Uzávěrka pro registraci na lednové/únorové kurzy Interkulturní kompetence pro profesní a osobní život ve virtuální učebně (varianta B/) je v prodlouženém termínu, tedy do 25/01/2015!

Těšíme se na Vaši účast.

Mgr. Marie Raková, OMV RUP