24.11.2010, 10:39, Stáří: 14 r.

Křest sborníku studentských prací s historickou tematikou

Autor: Ondřej Kolář

Katedra historie FF UP a sdružení Cech invalidů středoevropské historiografie pořádají v úterý 30. listopadu v 17:17 v budově Katedry historie (Na Hradě 5) křest sborníku Studentské historické sešity 2. Jedná se o již druhý ročník sborníku studentských prací s historickou tématikou, převážně seminárních prací či výňatků z bakalářských a diplomových prací. Sborník je určen primárně pro studenty naší katedry, ale své články v něm mohou publikovat i studenti dalších oborů, kteří se zabývají historickými či příbuznými tématy. Do letošního vydání přispělo 11 autorů.

Součástí slavnostního křtu budou i autorské prezentace tří vybraných článků ze sborníku a po skončení oficiální části akce bude pro návštěvníky připraven raut. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.