08.09.2015, 09:23, Stáří: 9 r.

Konfuciova akademie Univerzity Palackého nabízí zaměstnancům univerzity kurzy čínštiny zdarma

Autor: -da-

Zájemci si mohou vybrat ze skupiny začátečníků 1 (úplní začátečníci): středa 16:45–18:15 a začátečníků 3 (znalost 1–5 lekce z učebnice Současná čínština): čt 15:00-16:30. Výuka začíná v týdnu od 21. září a bude probíhat v učebně Konfuciovy akademie (Křížkovského 8) pod vedením čínského lektora v anglickém jazyce. Kurz trvá 13 týdnů.

Nabízíme také kurz Obchodní čínština – začátečníci, který se bude konat každé úterý od 18:30 do 20:00.

Bližší informace hledejte na webu nebo nás neváhejte kontaktovat na konfucius@upol.cz.