13.02.2017, 14:57, Stáří: 7 r.

Konference Profesní a právní aspekty ošetřovatelství – Projekt HELP

Fakulta zdravotnických věd, projekt HELP v rámci programu Erasmus+ pořádají ve spolupráci se Spolkem vysokoškolsky vzdělaných sester a Profesní a odborovou unií zdravotnických pracovníků konferenci s názvem Profesní a právní aspekty ošetřovatelství – Projekt HELP.

Akce se koná 10. března 2017 v Rotundě Dětské kliniky FN Olomouc, I.P. Pavlova 6, 779 00 Olomouc, od 10:00 – 15:00 hod. Účast je bezplatná, pouze na základě vyplněné přihlášky (stáhněte zde). Občerstvení pro účastníky zajištěno.

Program konference:

• MUDr. Jan Galuszka, Ph.D. - Představení projektu HELP
  • PhDr. Martin Šamaj, MBA - Soudně-znalecká činnost a vedení zdravotnické dokumentace
  • Mgr. Lukáš Merz - Projekt HELP - Odborná angličtina pro zdravotnické profese
  • Mgr. Jana Maňhalová  - Vysokoškolsky vzdělaná sestra - potřeba dnešní doby
  • Bc. Irena Mádrová - Syndrom vyhoření u zdravotnických pracovníků

Konference je ohodnocena kredity v rámci celoživotního vzdělávaní dle vyhlášky š. 321/2008 Sb.
Přihlášky zasílejte do 3. března 2017 na e-mail: konferencniservis@upol.cz. Více informací o projektu najdete na www.help-theproject.eu.
Těšíme se na viděnou.

Pozvánka na konferenci ke stažení (ZDE).

za pořadatele
Mgr. Zdena Mikšová, Ph.D.
Mgr. Lukáš Merz