03.05.2016, 10:45, Stáří: 8 r.

Konec dobrý, všechno dobré (beseda 4 . 5.)

Autor: DA

Co můžeme jako zdravotníci udělat pro nevyléčitelně nemocné a umírající? Máme jim co nabídnout? A je lepší umírat v nemocnici nebo doma?
Zveme vás na besedu se zdravotníky, kteří se s umírajícími setkávají ve své každodenní praxi.

Co je na této práci nejtěžší, jak mluvit s člověkem o tom, že umírá a co vlastně lidem dává kontakt s těmito hraničními lidskými zkušenostmi.
Hosty besedy budou onkolog Ondřej Sláma z Masarykova onkologického ústavu, doktorka Hana Kalábová z onkologie FN Olomouc, psycholog Martin Loučka z Centra paliativní péče a další.

Již tuto středu v 16 hodin ve velké posluchárně Teoretických ústavů na Lékařské fakultě UP.