08.09.2015, 12:19, Stáří: 9 r.

Informace náhradnímu termínu zápisu ke studiu

Náhradní termín zápisu na FF UP se koná dne:    17. září 2015 v aule FF UP, tř. Svobody 26, Olomouc.

Koho se náhradní termín zápisu týká:

1. uchazečů, kteří neměli ukončené bakalářské studium v době řádných zápisů (24. 8. – 28. 8. 2015) - viz seznam uchazečů, kteří si požádali o zařazení na náhradní termín zápisu – seznam je dostupný na webových stránkách FF UP (viz www.ff.upol.cz/aktualita/clanek/zapisy-do-1-rocniku-studia/);

2. uchazečů, kteří neměli ukončené středoškolské studium v době řádných zápisů (24. 8. – 28. 8. 2015) – nevykonali všechny části maturitní zkoušky – seznam je dostupný na webových stránkách FF UP (viz www.ff.upol.cz/aktualita/clanek/zapisy-do-1-rocniku-studia/);

3. uchazečů, kteří byli navrženi k přijetí ke studiu na základě přezkoumání rozhodnutí o nepřijetí (na základě odvolání proti nepřijetí) – tito uchazeči nejsou součástí výše uvedeného seznamu;

4. uchazečů, kteří byli navrženi k přijetí ke studiu na základě úspěšně vykonané přijímací zkoušky v mimořádném termínu dne 1. 9. 2015 – tito uchazeči nejsou součástí výše uvedeného seznamu.

Uchazeči jmenovaní v bodech 3) a 4) obdrží do 11. 9. písemné informace o navržení k přijetí ke studiu.

Nepřijatí uchazeči obdrží do 15. 9. písemná rozhodnutí o nepřijetí. Upozorňujeme nepřijaté uchazeče, že v případě nepřijetí z důvodu neprospěchu u přijímací zkoušky, je podání žádosti o přezkoumání rozhodnutí (odvolání proti nepřijetí) bezpředmětné (viz info: http://www.ff.upol.cz/skupiny/zajemcum-o-studium/bakalarske-a-magisterske-studium/prubezne-informace-k-prijimacimu-rizeni/).

Umístění jednotlivých kateder FF UP k 21. 9. 2015