01.11.2016, 08:53, Stáří: 7 r.

INDIE – Vyhlášení výběrového řízení na pozici lektor/ka českého jazyka a literatury v Dillí

Autor: -sb-

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) ve spolupráci s Domem zahraniční spolupráce (DZS) vyhlašuje výběrové řízení na místo:

lektor/lektorka českého jazyka a literatury, který/která bude působit na lektorátu českého jazyka a literatury naUniversity of Delhi (www.du.ac.in/), Dillí, Indie.

Předpokládaný termín nástupu: leden/únor 2017.

Termín pro přihlášení: 4. 11. 2016

Požadavky:

• ukončené vysokoškolské vzdělání (magisterský nebo doktorský studijní program) v oboru český jazyk a literatura;
  • znalost anglického jazyka na úrovni min. B2, popřípadě alespoň komunikativní znalost jazyka dané země.

Výhodou:

• zkušenost s výukou českého jazyka pro cizince;
  • pedagogická praxe na vysoké škole, spolupráce s Letní školou slovanských studií apod.

Zájemkyně/zájemci zašlou tyto požadované dokumenty:

• motivační dopis v českém jazyce;
  • strukturovaný životopis (v českém jazyce);
  • kopii VŠ diplomu;
  • doklady o relevantní pedagogické praxi, uváděných zkušenostech apod.;
  • kopii dokladu o vykonané zkoušce z cizího jazyka (není-li součástí státní zkoušky na VŠ);
  • vyplněný dotazník pro uchazeče - formulář je k dispozici ke stažení zde
  • dotaznik_pro_uchazece_lektoraty.pdf.

Žádné ze zaslaných dokumentů nebudou uchazečům/uchazečkám vráceny.

Požadované dokumenty je třeba zaslat nejpozději do 4. listopadu 2016 včetně (rozhoduje otisk poštovního razítka) nejlépe doporučenou poštou na adresu: Mgr. Jitka Plecitá, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, odbor mezinárodních vztahů, Karmelitská 5, 118 12 Praha 1, a současně také e-mailem na adresu: jitka.plecita@msmt.cz.

Zasláním svého životopisu dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních dat a jejich uchováním v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Zaměstnavatelem lektora/lektorky je DZS.

Viz též podrobnější informace k lektorátu v Dillí.

MŠMT a DZS nenesou odpovědnost za případné odvolání zájmu zahraniční strany o vyslání lektora českého jazyka a literatury, a to v průběhu tohoto výběrového řízení i v období následujícím.

Informace naleznete na stránkách MŠMT: www.msmt.cz/mezinarodni-vztahy/vyberove-rizeni-na-obsazeni-mista-lektora-lektorky-ceskeho-17