02.11.2015, 11:21, Stáří: 8 r.

Dobrovolnické a pracovní stáže AIESEC

Autor: zdp

Nestihl jsi přes prázdniny nikam vycestovat, anebo jsi právě získal bakalářský titul a hledáš zkušenosti? Podívej se na naši nabídku dobrovolnických a pracovních stáží, vyber si tu, která ti nejvíce vyhovuje, a zpestři si svůj životopis o zkušenosti v zahraničí, se kterou získáš množství kontaktů po celém světě.

Pokud jsi student, anebo čerstvý absolvent, a chceš budovat svoji kariéru a získat profesní zkušenosti v široké škále oborů jako marketing, sales, teaching, informační technologie, je tu pro tebe program pracovních stáží Global Talent, se kterým můžeš vycestovat na 3 až 12 měsíců do zemí jako jsou Kolumbie, Brazílie anebo Norsko.

Druhý program stáží Global Citizen nabízí studentům dobrovolnické stáže na 6 až 12 týdnů a spojuje tři základní hodnoty a to potřebu osobního rozvoje pro spokojenější život, možnost poznat rozdílnost cizích kultur a šanci pomoci společnosti v dané zemi.

Více informací a kontakty najdeš na www.nastaz.cz