27.01.2010, 10:08, Stáří: 14 r.

Děkani čtyř fakult převzali jmenovací dekrety

Autor: -mav-

Předáním jmenovacích dekretů potvrdil rektor UP prof. Lubomír Dvořák ve funkcích čtyři nové děkany, které navrhly fakultní akademické senáty v průběhu loňského podzimu. V příštím funkčním období, tj. od 1. 2. 2010 do 31. 1. 2014, povede Filozofickou fakultu (na snímku zprava) doc. Jiří Lach, Přírodovědeckou fakultu prof. Juraj Ševčík, Pedagogickou fakultu prof. Libuše Ludíková a ve funkčním období od 9. 2. 2010 do 8. 2. 2014 bude stát v čele Fakulty tělesné kultury doc. Zbyněk Svozil (zcela vlevo).

Na dvou fakultách se tedy mění dosavadní vedení. Ve funkci děkana Fakulty tělesné kultury vystřídá doc. Svozil dosavadního děkana doc. Dušana Tomajka, řízení Filozofické fakulty převezme doc. Lach po prof. Ivo Bartečkovi. Do druhého děkanského období naopak vstupují znovu prof. Ludíková a prof. Ševčík.

-mav-, foto M. Otava