16.05.2016, 08:48, Stáří: 8 r.

Autor: ks

Děkan Fakulty tělesné kultury UP vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice zdravotní sestra bez odborného dohledu v rozsahu úvazku 1,0 fondu pracovní doby (40 hodin týdně) pro Aplikační centrum BALUO.

Pracovní náplň:

• přijímání a evidence nových klientů aplikačního centra,
  • sledování a hodnocení fyziologických funkcí klientů (dech, puls, elektrokardiogram, tělesná teplota, krevní tlak a další tělesné parametry),
  • zajišťování a provádění vyšetření biologického materiálu získaného neinvazivní cestou,
  • údržba přístrojů v diagnostickém studiu tělesné kultury,
  • kontrola stavu zdravotnických prostředků, manipulace s nimi vč. dezinfekce a sterilizace nástrojů,
  • spolupráce s lékaři,
  • spolupodílení se na praxi studentů,
  • spolupráce při realizaci projektů a grantů získaných v rámci aplikačního centra.

Požadavky:

• min. středoškolské vzdělání s maturitou v oboru zdravotnictví,
  • platná registrace pro výkon profese všeobecné zdravotní sestry bez odborného dohledu,
  • praxe v oboru tělovýchovného lékařství nebo interny výhodou,
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
  • příjemné a vstřícné vystupování, ochota a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností, empatii, asertivní jednání, profesionalitu,
  • trestní bezúhonnost,
  • časovou flexibilitu, odolnost vůči psychické zátěži a stresu.

Místo výkonu práce:

• Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta tělesné kultury, Aplikační centrum BALUO, Třída Míru 117, Olomouc – Neředín (konečná zastávka tram 2 a 7).

Nabízíme:

• zázemí nového moderního centra podpory zdravého životního stylu a pohybových aktivit,
  • práce v mladém dynamickém kolektivu,
  • možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu,
  • příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.

Předpokládaný nástup: od 1. 7. 2016 nebo dle dohody.

Strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe a kopii dokladu o dosaženém vzdělání zašlete na personální oddělení FTK UP, Třída Míru 117, 771 11 Olomouc, e-mail: ladislava.meluchova@upol.cz a ilona.hapkova@upol.cz.

Kontaktní osoba: Mgr. Ladislava Meluchová, personální oddělení. FTK UP, tel: 585 636 032, e-mail: ladislava.meluchova@upol.cz.