23.04.2009, 12:34, Stáří: 15 r.

Debata o Lisabonské smlouvě (Vlastimil Tlustý vs. Lukáš Macek)

Katedra politologie a evropských studií FF UP ve spolupráci s Konrad Adenauer Stiftung a EUTIS, o.p.s. vás dovolují pozvat na veřejnou debatu na téma "Klady a zápory Lisabonské smlouvy", která se uskuteční dne 27. dubna 2009 od 16.hod. v aule Filozofické fakulty UP.
Česká republika je předposlední zemí EU, která nepřijala Lisabonskou smlouvu. O možných pozitivech a negativech přijetí této smlouvy budou diskutovat Vlastimil Tlustý (Libertas.cz), odpůrce přijetí Lisabonské smlouvy v ČR, a Lukáš Macek (SNK ED), který její přijetí podporuje.
Přijďte a vyslechněte si argumenty obou stran a utvořte si vlastní názor na přijetí Lisabonské smlouvy v ČR.
Beseda je součástí projektu Evropský den, který v Olomouci realizuje Katedra politologie a evropských studií za podpory Konrad Adenauer Stiftung a ve spolupráci s EUTIS, o.p.s.