05.02.2016, 10:43, Stáří: 8 r.

Co nového a zásadního ohledně manželství?

Autor: red

Ilustrační foto: 123RF

Na podzim let 2014 a 2015 rokoval celosvětový biskupský synod katolické církve o záležitostech spojených s manželstvím a rodinou. Pro seznámení s těmito aktuálními tématy, dotýkajícími se každého člověka, proto připravili vyučující katedry církevního práva na CMTF v rámci celouniverzitní nabídky společně vyučovaný předmět Naléhavé otázky manželství a rodiny (KCP/NOMR), v němž jsou tato témata zasazena do faktické a právní reality České republiky. K přihlášení do předmětu jsou zváni všichni členové akademické obce univerzity (studenti LF a FZV mají zápis do 11. 2., studenti PF do 14. 2., studenti ostatních fakult do 22. 2.).