08.10.2014, 11:55, Stáří: 10 r.

Češi a cizinci se opět vzájemně poznají díky projektu „V šest před domem“

Autor: -sb-

Češi a cizinci se opět vzájemně poznají díky projektu „V šest před domem“

Oblíbený integrační projekt tentokrát míří do Olomouce! Neváhejte se připojit a určitě zažijete něco nevšedního. Lákají Vás speciality světové kuchyně, řada zajímavých workshopů, hudba a tanec?  Čeká Vás originální piknik s velmi atraktivním programem, při kterém máte jedinečnou možnost poznat své sousedy, které pouze míjíte.

Zábava odstartuje dne 10. 10. 2014 v 18:00 hodin. V ulici Jánského 1 (Dům dětí a mládeže) se setkají sousedé z řad cizinců a Čechů. Díky tomuto projektu, který pořádá nevládní organizace Slovo 21, lidé objeví pestrost kultur ve svém bydlišti. Sousedé tak mají možnost seznámit se v přátelském prostředí, v blízkosti jejich domovů a hlavně v příjemné atmosféře, kterou setkání jistě nabídne.

Pojďte se s námi bavit a objevte pestrost kultur a exotiku ve Vašem okolí.

Staňte se i Vy součástí originálního projektu a poznejte „V šest před domem“ své zajímavé sousedy.

TENTO PROJEKT ZAMĚŘENÝ NA INTEGRACI CIZINCŮ JE FINANCOVÁN MINISTERSTVEM VNITRA ČESKÉ REPUBLIKY.