28.01.2010, 10:47, Stáří: 15 r.

Britské centrum Knihovny UP informuje

Autor: -mš-, -red-

Britské centrum Knihovny UP je od 5. 1. 2010 opět v plném provozu. Všechny aktuální informace o zkouškách jsou k dispozici na internetové adrese www.bc.upol.cz.

Zkouškový informační balíček
Zájemci o zaslání informačního balíčku s tištěnými materiály (přehled zkoušek, letáky k jednotlivým úrovním, metodické příručky se vzorovými testy) mohou kontaktovat Britské centrum na elektronické adrese bc@upol.cz.

Exkurze do knihovny
Po předchozí telefonické domluvě je pro skupiny možné zorganizovat exkurze, během kterých se studenti dozvědí základní informace o možnostech studia angličtiny, mezinárodních jazykových zkouškách, nabídce knihovny a službách British Council v ČR. Zájemci si mohou na počítačích ve studovně vyzkoušet rozřazovací test z angličtiny, který jim napoví, jaká je aktuální úroveň jejich jazykových schopností. Exkurzi je možno dohodnout kdykoliv v otevírací době knihovny.

Přihlášky a rezervace
Na všechny semináře Britského centra je vstup volný. Počet míst je omezen, doporučujeme včasnou rezervaci na bc@upol.cz nebo 585 631 874.

Informace o akcích BC KUP e-mailem
Pokud chcete dostávat pravidelné informace o činnosti BC e-mailem, přihlaste se, prosím, odesláním prázdného e-mailu na adresu BritskeCentrum-subscribe@yahoogroups.com.

Otevírací hodiny
úterý 9.00–12.00, 13.00–17.00;
středa 9.00–12.00, 13.00–17.00; čtvrtek 13.00–17.00; pátek 9.00–15.00; sobota 9.00–12.00.