10.11.2016, 12:21, Stáří: 7 r.

Blíží se volby do Akademického senátu Lékařské fakulty

Autor: da

Ilustrační foto: V. Mazochová

Ve středu 9. listopadu 2016 byly zveřejněny kandidátní listiny pro volby do Akademického senátu Lékařské fakulty UP.

V návaznosti na to proběhne v úterý 15. listopadu 2016 od 15 hodin v malé levé posluchárně na Teoretických ústavech LF veřejná prezentace kandidátů do Akademického senátu LF UP, na kterou je celá akademická obec srdečně zvána.

Samotné volby do fakultního senátu se budou konat od pondělí 21. do čtvrtku 24. listopadu 2016 na třech různých místech – konkrétně na Teoretických ústavech LF, v areálu Fakultní nemocnice Olomouc a na Klinice zubního lékařství LF. Veškeré další informace včetně pokynů pro voliče jsou k dispozici na webových stránkách AS LF