20.10.2011, 08:19, Stáří: 13 r.

Analýza venkova: nové otazníky a výzvy

Autor: -da-

Ve čtvrtek 20. října 2011 se v sále Mozarteum v prostorách Arcidiecézního muzea Olomouc uskuteční konference nazvaná Analýza venkova: nové otazníky a výzvy. Základem konference jsou příspěvky výzkumů, které se týkají života na venkově, zejména pak studie badatelů Katedry politologie a evropských studií FF UP v Olomouci. Tato studie analyzuje nejrůznější aspekty života na venkově na střední Moravě.

Na konferenci vystoupí rovněž zástupci Sdružení místních samospráv, Spolku pro obnovu venkova, Sdružení měst a obcí ČR, Národní sítě MAS ČR, Ministerstva zemědělství ČR, Olomouckého kraje či starosta Tučína – vítězné vesnice roku 2009. Konference začíná v 10.30 hodin.

Program konference