Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://www.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
English
Univerzita Palackého
02.12.2015, 14:58, Stáří: 5 r.

Advent „provoněl“ také univerzitní obchod UPoint

Autor: OK

Olomouc (2. 12. 2015) – Vánoční balíčky s novoročenkou, zpívání koled s univerzitním sborem Ateneo či dílnička pro děti – to jsou jen některé z řady akcí, které před Vánocemi odstartovaly v Informačním centru a obchodě Univerzity Palackého v Olomouci v domě U Černého psa na Horním náměstí.

„Každé pondělí v 16:30 hodin si mohou lidé přijít před obchůdek zazpívat známé vánoční koledy s univerzitním sborem Ateneo, zpěvníčky jsou na místě k dispozici,“ zmínila jednu ze sympatických předvánočních akcí obchodu jeho vedoucí Lenka Matoušková.

Výhodné balíčky, dětská dílna, pomoc potřebným

UPoint v čase adventu nabízí cenově výhodné balíčky s novoročenkou 2016 či k nákupu nad 100 korun vánoční pohlednici zdarma. Nakupující mají možnost zabalit si zakoupené zboží do speciálního univerzitního balicího papíru.

Každý všední den od pondělí 14. do středy 23. prosince probíhá v prostorách UPointu od 15:00 do 17:00 hodin dětská dílna, kam může se svými ratolestmi zavítat široká veřejnost.

UPoint nezapomíná ani na pomoc potřebným, a proto jeho představitelé prodávají punč ve stánku Dobrého místa pro život na Horním náměstí v době od 10 do 16 hodin. Konkrétní termíny prodeje a další potřebné informace naleznete na http://upoint.upol.cz/.

 

Co je to UPoint?

Informační centrum Univerzity Palackého, obchod, čítárna i komunitní místo – to vše zahrnuje UPoint. Naleznete zde autorskou módní kolekci, kvalitní upomínkové předměty, knihy z univerzitního vydavatelství, ale i informace o univerzitě. Přestože univerzita v Olomouci vlastní několik desítek budov, v centru města paradoxně vidět nebyla. To se změnilo v polovině dubna 2015, kdy bylo informační centrum v domě U Černého psa na Horním náměstí otevřeno veřejnosti. Informační a prodejní servis zajišťují studenti univerzity. Studenti a absolventi UP jsou podepsáni také za částí sortimentu, ať už se jedná o návrhy módní kolekce UniWearCity nebo o design některých upomínkových předmětů. Prostory UPointu nejsou určeny jen akademické obci, sloužit mají také široké veřejnosti. Návštěvníci i turisté zde najdou bezdrátové připojení k internetu nebo možnost posedět v příjemném prostředí nad kávou z lokální pražírny Kodó.

Kontaktní osoba:

Lenka Matoušková | vedoucí prodejny
UPoint – informační centrum a obchod UP

Dům U Černého psa, Horní náměstí 205/12, Olomouc 779 00

E: lenka.matouskova@upol.cz | M: 733 690 738Aktuální zpravodajství a publicistiku z Univerzity Palackého najdete na stránkách Žurnálu Online.

Zpravodajství z UP
Vědecko-výzkumná centraVyhledávání studijních oborů na UPAbsolventi UP

Calendar of Events now only on Palacký University's  new webpages

Aktuální konference, kongresy a sympozia na UP
Stránka aktualizována: 04. 04. 2011, Daniel Agnew