16.10.2015, 09:54, Stáří: 9 r.

Absolventský program 2016 – setkání studentů 6. ročníku VŠL s vedením FN a LF

Autor: TK

Vážené a milé kolegyně, vážení a milí kolegové,

dovolte, abychom Vás pozvali na setkání s ředitelem Fakultní nemocnice Olomouc doc. MUDr. Romanem Havlíkem, Ph.D., a děkanem Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci prof. MUDr. Milanem Kolářem, Ph.D., které se bude konat v pondělí 26. října t.r. v 16:00 hod. v Dostavbě TÚ LF UP, místnost č. 2.521.

Tématem setkání bude představení Absolventského programu FNOL a LF UP na rok 2016 a možnost nástupu absolventů do Fakultní nemocnice Olomouc a na Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci v úvazku 0,8 a 0,2.

Na setkání s Vámi se těší

Prof. MUDr. Milan Kolář, Ph.D., v.r.
děkan LF UP

Doc. MUDr. Roman Havlík, Ph.D., v.r.
ředitel FNOL