31.01.2012, 12:42, Stáří: 12 r.

Katedra žurnalistiky propaguje magisterské studium novým spotem

Autor: Ondřej Martínek
Flash is required!

V posledním roce se „roztrhl pytel“ s různými propagačními spoty lákajícími ke studiu na fakultách univerzity či na jednotlivých katedrách. Posledním přírůstkem do audiovizuální prezentace oborů je kreativní spot Katedry žurnalistiky FF UP, za nímž stojí Marek Partyš, mj. autor úspěšného videa Univerzita Palackého se představuje. Téměř dvouminutový klip představuje magisterské studijní programy Mediální studia, Kulturální studia a Komunikační studia, které nabízí právě Katedra žurnalistiky Filozofické fakulty. O vydařenosti záměru svědčí i téměř tisíc zhlédnutí spotu na YouTube kanálu katedry.

Sledujte i další univerzitní promo spoty:

Stránka aktualizována: 04. 06. 2015, Vladimír Kubák